یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
خانه / اخبار / نشست ساماندهی فعالیت آکادمی ها در فدراسیون والیبال

نشست ساماندهی فعالیت آکادمی ها در فدراسیون والیبال

نشست ساماندهی والیبال

نشست ساماندهی فعالیت آکادمی ها (دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۲) با حضور کارشناسان استعدادیابی در فدراسیون والیبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیش از یک سال از صدور مجوز فعالیت آکادمی های والیبال در سراسر کشور می گذرد و نشست ساماندهی فعالیت آنان (دوشنبه ۹۶/۰۸/۲۲) با حضور علی فتاحی، سید ابراهیم ادیبان، علیرضا خوش رویی، علیرضا معمری، امین معمری و مهدی قال هری برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست ها که نخستین جلسه آن امروز برگزار شد، تدوین اساسنامه جدید فعالیت آکادمی ها برای تمدید مجوز و برطرف کردن مشکلات آنان است.

در نشست نخست با یادآوری اینکه فعالیت آکادمی های والیبال با مشکلاتی روبروست از جمله اینکه هماهنگی لازم بین نهادهای مرتبط مانند آموزش و پرورش، شهرداری ها، نیروهای مسلح و هیات والیبال استانی فدارسیون والیبال وجود ندارد، برای برون رفت از این مشکل راهکارهایی پیشنهاد شد.

از جمله پیشنهاد شد که فدراسیون والیبال نشستی با حضور مسئولین استعدادیابی نهادهای مرتبط برگزار کند. همچنین برگزار جشنواره های مینی والیبال در استان ها در ایام خاص مانند دهه فجر، روز ۱۳ آبان و.. با محوریت فدراسیون والیبال و هیات های استانی از دیگر پیشنهادها بود.

همچنین در این نشست فعالیت آکادمی از دو منظر ساختاری و محتوی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و برای هر محور پیشنهادهایی از سوی حاضران ارائه شد.

ادامه فعالیت آکادمی ها زیر نظر فدراسیون والیبال یا هیات های استانی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که پیشنهاد شد در این زمینه تقسیم بندی وظایف با مشورت دبیرکل فدراسیون والیبال صورت پذیرد. همچنین پیشنهاد شد فدراسیون والیبال از نظر سخت افزاری کمک های بیشتری به هیات و آکادمی ها داشته باشد.

بر این اساس پیشنهاد شد که برای رتبه بندی فعالیت هیات های استانی در پایان هر ساله نظرات کمیته استعدادیابی نیز لحاظ شود.

PARI7209-300x200 PARI7221-300x200

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *