شنبه , 7 دسامبر 2019
خانه / اخبار / برنامه بازیهای مرحله گروهی جشنواره مینی والیبال ققنوس تابستان 94 (پسران)

برنامه بازیهای مرحله گروهی جشنواره مینی والیبال ققنوس تابستان 94 (پسران)

 برنامه مرحله گروهی مسابقات مینی والیبال ققنوس

 یکشنبه 94/6/8

ساعت 9:50

  • نوجوانان الف — فرهنگ ………. زمین A
  • نوجوانان ب — ملی پوشان ………. زمین B
  • رعدآسا — سهند ………. زمین C
  • پدیده — پاسارگاد ………. زمین D

ساعت 10:30

  • راستین — جاویدان ………. زمین A
  • فرهنگ — عقاب ………. زمین B
  • نوجوانان ب — کاسپین ………. زمین C
  • رعدآسا — جام جم ………. زمین D

ساعت 11:10

  • پدیده — راستین ………. زمین A
  •  جاویدان — پاسارگاد ………. زمین B
  • ملی پوشان — کاسپین ………. زمین C
  • نوجوانان الف — عقاب ………. زمین D

 ساعت 11:50

  • سهند — جام جم ………. زمین A
  • پویان — امیران ……….. زمین B
  • پارس — رعد البرز ………. زمین C
  • امید — شاهین ………. زمین D

ساعت 12:30

  • پدیده — جاویدان ………. زمین A
  • آریان — فرزانگان ………. زمین B
  • ققنوس آبی — پارس ………. زمین C
  • پویان — امید ………. زمین D

ساعت 13:10

  • کوشا — پرواز ققنوس ………. زمین A
  • نیکان — امیدهای ققنوس ……….. زمین B
  • پارسیان — صاعقه ………. زمین C
  • آریا — یوزپلنگ ها ………. زمین D

 ساعت 18:15

  • پویان — ایثار طلایی ……….. زمین A
  • ققنوس آبی — فرزانگان ………. زمین B
  • پارس — آریان ……….. زمین C
  • کوشا — صاعقه ………. زمین D

ساعت 18:50

  • نیکان — یوزپلنگ ها ………. زمین A
  • پرواز ققنوس — پارسیان ………. زمین B
  • آریا — امیدهای ققنوس ………. زمین C
  • شاهین — امیران ………. زمین D

ساعت 19:30

  • امید — ایثار طلایی ………. زمین A
  • آریان — ققنوس آبی ………. زمین B
  • کوشا — پارسیان ………. زمین C
  • المپیک — سپهر ………. زمین D

 ساعت 20:10

  • یوزپلنگ ها — امیدهای ققنوس ………. زمین A
  • نیکان — آریا ………. زمین B
  • صاعقه — پرواز ققنوس ……….. زمین C
  • فرزانگان — رعد البرز ………. زمین D

 

سه شنبه 94/6/10

ساعت9:50

  • راستین — جاویدان ………. زمین A
  • شاهین — ایثار طلایی ………. زمین B
  • امید — امیران ………. زمین C
  • رعد البرز — آریان ………. زمین D

ساعت 10:30

  • مدال آوران ققنوس — دلاوران ققنوس ………. زمین A
  • تابان — سیمرغ ………. زمین B
  • آیندگان — ایثار زرین ………. زمین C
  • آذرخش — عقاب البزر ……….. زمین D

ساعت 11:10

  • فرزانگان — پارس ………. زمین A
  • امیران — ایثار طلایی ………. زمین B
  • رعد البرز — ققنوس آبی ………. زمین C
  • ستارگان — ققنوس البرز ………. زمین D

 ساعت 11:50

  • جاوید — ایران ………. زمین A
  • آیندگان — عقاب زرین ……….. زمین B
  • آذرخش — ایثار زرین ………. زمین C
  • مدال آوران ققنوس — آزادگان ………. زمین D

ساعت 18:15

  • آزادگان — دلاوران ققنوس ………. زمین A
  • مدال آوران ققنوس — ایرانیان ………. زمین B
  • ستارگان — ققنوس طلایی ……….. زمین C
  • سپهر — شاهین البرز ………. زمین D

ساعت 18:50

  • آیندگان — آذرخش ………. زمین A
  • عقاب البرز — ایثار زرین ………. زمین B
  • قهرمانان — تابان ………. زمین C
  • ایران — گلوله آتش ………. زمین D

ساعت 19:30

  • پویان — شاهین ………. زمین A
  • ققنوس البرز — ققنوس طلایی ………. زمین B
  • المپیک — شاهین البرز ………. زمین C
  • قهرمانان — سیمرغ ………. زمین D

 ساعت 20:10

  • جاوید — گلوله آتش ………. زمین C
  • دلاوران ققنوس — ایرانیان ………. زمینD

 

لازم به ذکر است برنامه مسابقات مرحله حذفی در روزهای آتی در همین سایت اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت برای همه شما ققنوسی های عزیز……

4 نظرات

  1. ضمن عرض سلام و خسته نباشید به شما دستندرکاران آکادمی ققنوس،باتوجه به اینکه کلاس های درسی تابستانه در ساعات صبح می باشد.بهتر بود،تمام مسابقات را بعدازظهر برگزار می کردید.با این حال ممنون از زحمات شما

    • جناب تاج الدینی ممنون از توجه شما.
      چون امکان تعطیل کردن کلاسها بیشتر از یک هفته وجود ندارد مجبور هستیم که از سانسهای صبح نیز برای برگذاری جشنواره استفاده کنیم تا مسابقات در مدت زمان یک هفته خاتمه یابد.

  2. آیا زمان برگزاری مسابقات باید به کلاس بیایم?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *