جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / نتایج جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن + جدول

نتایج جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن + جدول

 نتایج جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن + جدول

دیدار تیم‌های والیبال ایران و کره جنوبی

به گزارش روابط عمومی، رقابت‌های جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن چهاردهمین دوره این مسابقات است که از روز ۹ مهر ماه ۱۳۹۸ به میزبانی سه شهر هیروشیما، فوکوئوکا و ناگانو با حضور ۱۲ تیم آغاز شده و به مدت ۱۵ روز پیگیری خواهد شد.

آرژانتین، استرالیا، برزیل، کانادا، مصر، ایران، ایتالیا، ژاپن، لهستان، روسیه، تونس و آمریکا ۱۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها هستند که باید به مصاف یکدیگر بروند.

جایگاه تیم‌ها در این مسابقات ابتدا بر اساس بردها و باخت‌ها، سپس امتیازات و پس از آن با توجه به ست‌های برده و باخته مشخص می‌شود.

جدول رده‌بندی مسابقات

رده تیم بازی امتیاز برد باخت ست برده ست باخته
۱ برزیل ۵ ۱۵ ۵ ۰ ۱۵ ۲
۲ آمریکا ۵ ۱۳ ۴ ۱ ۱۴ ۵
۳ لهستان ۵ ۱۲ ۴ ۱ ۱۳ ۵
۴ ژاپن ۵ ۹ ۳ ۲ ۱۰ ۷
۵ روسیه ۵ ۹ ۳ ۲ ۱۱ ۱۰
۶ مصر ۵ ۷ ۲ ۳ ۱۰ ۱۱
۷ آرژانتین ۵ ۶ ۲ ۳ ۱۰ ۱۲
۸ ایران ۵ ۶ ۲ ۳ ۹ ۱۱
۹ کانادا ۵ ۶ ۲ ۳ ۹ ۱۲
۱۰ ایتالیا ۵ ۵ ۲ ۳ ۷ ۱۱
۱۱ استرالیا ۵ ۲ ۱ ۴ ۶ ۱۴
۱۲ تونس ۵ ۰ ۰ ۵ ۱ ۱۵

برنامه بازی‌های این مسابقات به شرح زیر است (ساعت‌ها به وقت تهران است):
بازی‌های روز اول مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۱ استرالیا ۱ ۳ مصر سه‌شنبه ۹ مهر ۵:۳۰ ناگانو
۲ آمریکا ۲ ۳ آرژانتین سه‌شنبه ۹ مهر ۷:۰۰ فوکوئوکا
۳ روسیه ۳ ۱ ایران سه‌شنبه ۹ مهر ۸:۳۰ ناگانو
۴ لهستان ۳ ۰ تونس سه‌شنبه ۹ مهر ۹:۳۰ فوکوئوکا
۵ برزیل ۳ ۰ کانادا سه‌شنبه ۹ مهر ۱۲:۳۰ ناگانو
۶ ژاپن ۳ ۰ ایتالیا سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳:۵۰ فوکوئوکا

بازی‌های روز دوم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۷ مصر ۳ ۱ ایران چهارشنبه ۱۰ مهر ۵:۳۰ ناگانو
۸ تونس ۱ ۳ آرژانتین چهارشنبه ۱۰ مهر ۷:۰۰ فوکوئوکا
۹ کانادا ۲ ۳ روسیه چهارشنبه ۱۰ مهر ۸:۳۰ ناگانو
۱۰ ایتالیا ۱ ۳ آمریکا چهارشنبه ۱۰ مهر ۹:۳۰ فوکوئوکا
۱۱ استرالیا ۰ ۳ برزیل چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۲:۳۰ ناگانو
۱۲ لهستان ۳ ۱ ژاپن چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳:۵۰ فوکوئوکا

بازی‌های روز سوم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۱۳ ایران ۳ ۱ کانادا جمعه ۱۲ مهر ۵:۳۰ ناگانو
۱۴ آرژانتین ۲ ۳ ایتالیا جمعه ۱۲ مهر ۷:۰۰ فوکوئوکا
۱۵ روسیه ۲ ۳ استرالیا جمعه ۱۲ مهر ۸:۳۰ ناگانو
۱۶ آمریکا ۳ ۱ لهستان جمعه ۱۲ مهر ۹:۳۰ فوکوئوکا
۱۷ برزیل ۳ ۱ مصر جمعه ۱۲ مهر ۱۲:۳۰ ناگانو
۱۸ ژاپن ۳ ۰ تونس جمعه ۱۲ مهر ۱۳:۵۰ فوکوئوکا

بازی‌های روز چهارم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۱۹ مصر ۲ ۳ کانادا شنبه ۱۳ مهر ۵:۳۰ ناگانو
۲۰ لهستان ۳ ۱ آرژانتین شنبه ۱۳ مهر ۷:۰۰ فوکوئوکا
۲۱ برزیل ۳ ۰ روسیه شنبه ۱۳ مهر ۸:۳۰ ناگانو
۲۲ تونس ۰ ۳ ایتالیا شنبه ۱۳ مهر ۹:۳۰ فوکوئوکا
۲۳ استرالیا ۱ ۳ ایران شنبه ۱۳ مهر ۱۱:۳۰ ناگانو
۲۴ ژاپن ۰ ۳ آمریکا شنبه ۱۳ مهر ۱۳:۵۰ فوکوئوکا

بازی‌های روز پنجم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۲۵ روسیه ۳ ۱ مصر یک‌شنبه ۱۴ مهر ۵:۳۰ ناگانو
۲۶ ایتالیا ۰ ۳ لهستان یک‌شنبه ۱۴ مهر ۷:۰۰ فوکوئوکا
۲۷ ایران ۱ ۳ برزیل یک‌شنبه ۱۴ مهر ۸:۳۰ ناگانو
۲۸ آمریکا ۳ ۰ تونس یک‌شنبه ۱۴ مهر ۹:۳۰ فوکوئوکا
۲۹ کانادا ۳ ۱ استرالیا یک‌شنبه ۱۴ مهر ۱۱:۳۰ ناگانو
۳۰ آرژانتین ۱ ۳ ژاپن یک‌شنبه ۱۴ مهر ۱۳:۵۰ فوکوئوکا

بازی‌های روز ششم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۳۱ تونس کانادا چهارشنبه ۱۷ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۳۲ ایتالیا مصر چهارشنبه ۱۷ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۳۳ آرژانتین برزیل چهارشنبه ۱۷ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۳۴ لهستان روسیه چهارشنبه ۱۷ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۳۵ آمریکا ایران چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۲:۳۰ هیروشیما
۳۶ ژاپن استرالیا چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

بازی‌های روز هفتم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۳۷ آرژانتین کانادا پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۳۸ لهستان مصر پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۳۹ تونس ایران پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۴۰ ایتالیا استرالیا پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۴۱ آمریکا برزیل پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۲:۳۰ هیروشیما
۴۲ ژاپن روسیه پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

بازی‌های روز هشتم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۴۳ آرژانتین ایران جمعه ۱۹ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۴۴ لهستان استرالیا جمعه ۱۹ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۴۵ تونس برزیل جمعه ۱۹ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۴۶ ایتالیا روسیه جمعه ۱۹ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۴۷ آمریکا کانادا جمعه ۱۹ مهر ۱۲:۳۰ هیروشیما
۴۸ ژاپن مصر جمعه ۱۹ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

بازی‌های روز نهم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۴۹ آرژانتین روسیه یک‌شنبه ۲۱ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۵۰ ایتالیا کانادا یک‌شنبه ۲۱ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۵۱ آمریکا استرالیا یک‌شنبه ۲۱ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۵۲ لهستان برزیل یک‌شنبه ۲۱ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۵۳ تونس مصر یک‌شنبه ۲۱ مهر ۱۱:۳۰ هیروشیما
۵۴ ژاپن ایران یک‌شنبه ۲۱ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

بازی‌های روز دهم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۵۵ آمریکا روسیه دوشنبه ۲۲ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۵۶ لهستان کانادا دوشنبه ۲۲ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۵۷ آرژانتین مصر دوشنبه ۲۲ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۵۸ ایتالیا ایران دوشنبه ۲۲ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۵۹ تونس استرالیا دوشنبه ۲۲ مهر ۱۱:۳۰ هیروشیما
۶۰ ژاپن برزیل دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

بازی‌های روز یازدهم مسابقات

شماره بازی تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ بازی ساعت بازی شهر میزبان
۶۱ آمریکا مصر سه‌شنبه ۲۳ مهر ۵:۳۰ هیروشیما
۶۲ لهستان ایران سه‌شنبه ۲۳ مهر ۷:۰۰ هیروشیما
۶۳ تونس روسیه سه‌شنبه ۲۳ مهر ۸:۳۰ هیروشیما
۶۴ ایتالیا برزیل سه‌شنبه ۲۳ مهر ۹:۳۰ هیروشیما
۶۵ آرژانتین استرالیا سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۲:۳۰ هیروشیما
۶۶ ژاپن کانادا سه‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳:۵۰ هیروشیما

به روزرسانی می‌شود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *