پنج شنبه , ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
خانه / اخبار / بانک سرمایه به صدر رسید

بانک سرمایه به صدر رسید

هفته سوم لیگ برتر والیبال؛

بانک سرمایه به صدر رسید

با شکست پارسه در ساری، تیم پرستاره بانک سرمایه بعد از ۳ هفته بالاخره به صدرجدول لیگ والیبال رسید تا به عنوان تنها تیمی که ۳ برد ۳ امتیازی متوالی را دارد بالاتر از سایر تیم ها قرار بگیرد.

 


 

هفته سوم لیگ برتر والیبال به پایان رسید تا بانک سرمایه مدعی اول قهرمانی لیگ بالاخره به صدر جدول برسد. شاگردان مصطفی کارخانه سومین برد ۳ امتیازی خود را در این بار در تهران مقابل شهرداری اراک به دست آوردند تا با ۳ پیروزی و ۹ امتیاز برای اولین بار به صدر جدول بازگردند.
پارسه، پدیده ۲ هفته ابتدایی به لطف باخت فنی صالحین ورامین در هفته اول با اختلاف زیادی صدرنشین بود اما آنها نتوانستند صدرنشینی خود را حفظ کنند و در دیداری که برد در آن دور از دسترس برای آنها نبود در ست پنجم نتیجه را واگذار کردند تا صدرنشینی را به بانک سرمایه بدهند. عمران ساری لیبرو و سرمربی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و با یک شکست از اردکان په به این دیدار گذاشته بود و با پیروزی در این دیدار دومین برد خود را کسب کنند که برای آنها به عنوان تیم تازه وارد از دسته لیگ، نتیجه ای عالی خواهد بود. 

 


ورامینی ها که هفته گذشته از یک بازی باخته برد ساختند این بار هم دست به کار بزرگی زدند و شهرداری تبریز را در زمین خودی با نتیجه ۳ بر صفر شکست دادند. حمزه زرینی که در بازی قبل از پست تخصصی خود به پشت خط نقل مکان کرده بود یک تنه تیم را به برد رساند و امروز هم مقابل شهرداری تبریز ستاره تیمش بود. صالحین ورامین در دیدار اول به دلیل مطالبات فدراسیون باخت فنی خوردند اما با بردهای پی در پی امتیاز از دست رفته را جبران کرده اند. این اولین بازی بود که تماشاگران ورامینی می توانستند بازی تیم شهر خود را از نزدیک ببینند و سالن گل عباسی پر از تماشاگرانی بود که بازی های این تیم را همیشه زیبا کرده اند.
ارومیه هم در سالن بدون تماشاگر غدیر بالاخره موفق به کسب برد در این لیگ شد و با نتیجه ۳ بر صفر کاله را شکست داد تا تیم جوان بهروز عطایی همچنان بدون برد بماند. کاله هفته گذشته بازی با پیکان را به ست پنجم کشانده بودند و این را تا آستانه شکست بردند و به نظر می رسید شهرداری ارومیه هم کار مشکلی مقابل آنها خواهد داشت اما ارومیه بیشتر از همیشه نیاز به برد داشت و موفق شد ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۶ کاله را شکست دهد تا اولین برد آنها در غیاب تماشاگران پرشورشان به دست بیاید. سیچلو که به هوای درخشش هفته گذشته بازیکنان جوان به ارومیه رفته بود نتوانست آن بازی دلخواهی که انتظار داشت را از کاله ای ها ببیند و دست خالی به تهران بازگشت. امیر خوش خبر هم دیگر مهمان ویژه این دیدار بود.

 

 

در آخرین بازی روز هم پیکان موفق شد خاتم اردکان را شکست دهد تا اولین باخت این تیم در لیگ امسال رقم بخورد. این دیدار تحت تاثیر درگذشت پدر یکی از ستاره های تیم اردکانی بود جایی که بهمن جهاندیده، دفاع وسط خاتم روز گذشته پدر خود را از دست داده بود اما خود را به این دیدار رساند و به میدان رفت تا خانه والیبال تهران قبل، حین و پایان بازی تحت تاثیر این حضور باشد. پیکان هم در نهایت توانست این بازی را ۳ بر یک به سود خود کند اما با توجه به پیروزی ۳ بر ۲ این تیم در بازی هفته گذشته مقابل کاله، آنها به رده دوم صعود کردند تا از همین حالا کورس آنها با بانک سرمایه آغاز شود.

 

* تمام نتایج این هفته:
بانک سرمایه ۳ – شهرداری اراک یک
۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۶ بر ۲۴، ۲۶ بر ۲۴

صالحین ورامین ۳ – شهرداری تبریز صفر
۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳

شهرداری ارومیه ۳- کاله مازندران صفر
۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۶

عمران ساری ۳ – پارسه تهران ۲
۳۰ بر ۲۸، ۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱

هاوش گنبد یک – سایپا ۳
۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳

پیکان ۳ – خاتم اردکان یک
۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۰، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *